EKOSKOLA

Mūsu Pogā gan bērni, gan pieaugušie ikdienā cenšas domāt un dzīvot “zaļi”, tāpēc no 2016. gada esam iesaistījušies Ekoskolu projektā. 2019. gadā, izzinot tēmu ŪDENS, mūsu bērnudārzs saņēma Zaļo karogu.

Ikdienā pievēršam uzmanību sīkām lietām, rūpējoties par dabu un tās resursiem –  izliekam paši sev un citiem atgādinājumus par elektrības un ūdens taupīšanu, aizgriežam krānu, kad tas nav nepieciešams u.tml.,  bet nodarbībās veicam eksperimentus un pētījumus, interesējoties par vidi un vides problēmām. 

Ik gadu, veidojot rīcības plānu kādas problēmas apzināšanā, uzlabojam vidi arī Pogā, lai tā būtu draudzīgāka dabai. Šogad  nebaidāmies nest Ekoskolas programmu arī ārpus Pogas, informējot un iesaistot sabiedrību par mums būtisko. Tā piemēram, Rīcības dienā novembrī bērni devās pastaigā pa VEF kvartālu, pretimnācējiem dāvinot pašu gatavotas kartiņas ar aicinājumu vairāk iet kājām un ikdienā izmantot sabiedrisko transportu.

2019./2020. mācību gada Eko tēma Pogā ir TRANSPORTS.

Lūk, mūsu šī gada uzdevumi:

  • iepazīties ar dažādiem transportlīdzekļiem, to ietekmi uz apkārtējo vidi;
  • veicināt vides saudzēšanu, popularizējot sabiediskā transporta izmantošanu, iešanu ar kājām, dodoties pārgājienos, ekspedīcijās, rīkojot zibakcijas;
  • veicināt drošu nokļūšanu uz Pogu, iepazīstoties ar ceļu satiksmes noteikumiem un izvietojot ceļa zīmi “bērni” pie Pogas.

Lasīt vairāk par šo projektu

0 atbildes

Atstāj atbildi

Vai vēlaties pievienoties diskusijai?
Jūtieties brīvi, piedalieties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *